Одним з головних напрямків роботи нашої компанії є вивезення будівельного сміття у Львові. Культурна столиця України розвивається, розбудовується і ремонтується з незмінною постійністю, тут регулярно проводяться реставраційні роботи, реконструкції, будівництво нових будинків, а також ремонт. Все це сьогодні важкко уявити без вивезення будівельних відходів.

Обов’язковою складовою будь-яких будівельних чи ремонтних робіт є вивезення будівельного сміття та його утилізація. Згідно із законодавством України, викидати подібного роду предмети в звичайні баки для побутових відходів заборонено, так як для цього передбачені спеціальні баки і місця утилізації.

Але навіть якщо і не брати до уваги цей факт, складно собі уявити, скільки сміття необхідно буде винести з приміщення і викинути після капітального ремонту квартири або офісу. Довірити рішення цієї проблеми найкраще фахівцям нашої компанії, де транспортування будівельного сміття Львів входить в базовий комплекс послуг, які ми надаємо. Ми з повною впевненістю можемо сказати, що в цій галузі, а також в сфері проведення робіт по демонтажу наша компанія займає лідируючі позиції в представленому сегменті ринку.

Що входить у поняття «будівельне сміття»?

Будівельне сміття – це все, що залишилося після здійснення заходів щодо демонтажу, проведення ремонту чи будівельних робіт. Зазвичай це уламки штукатурки, бита цегла, якщо проводився демонтаж стін, шматки бетону і металу, залишки лако-фарбових матеріалів, стара керамічна плитка, старі двері і вікна, шпалери і лінолеум, а також інші види покриття для підлоги і т.ін. Демонтажні роботи завжди припускають утворення будівельного сміття.

При знесенні будівель залишається найбільше битої цегли, залізобетонних виробів, металобрухту, деревини та інших будівельних відходів. Таке сміття істотно забруднює місто і повинно бути негайно переміщене в спеціальні місця для подальшої утилізації. Те ж стосується відходів після проведення ремонту: велика кількість старих, демонтованих оздоблювальних матеріалів повинна бути ліквідована як можна швидше, щоб не перешкоджати подальшим ремонтним роботам. Наша компанія завжди рада запропонувати транспортування будівельного сміття Львів, так як ми володіємо всім необхідним для цього запасом техніки, спеціальними пристосуваннями і сучасним автопарком.

Вивіз будівельного сміття Львів: транспорт

Для того щоб виконати замовлення з вивезення будівельних відходів в найкоротші терміни, ми використовуємо таку спецтехніку:

– автомобіль «Газон»;

– контейнер «Пухто»;

– автомобіль «Газель».

Якщо обсяги будівельного сміття не перевищують півтори тонни, то «Газель» буде найбільш оптимальним для вас варіантом. Цей спеціальний автотранспорт дуже зручний для вивезення сміття після проведення ремонтних робіт в квартирах або заміських будинках. На цьому автомобілі можна перевозити сипуче і дрібне сміття в мішках, а також великогабаритні предмети, наприклад, старі меблі або інший мотлох, який перед завантаженням в причіп буде необхідно розламати на шматки. Такий варіант транспортування відходів для вас може бути найбільш гідною кандидатурою, тим більше на «Газелі» вивіз будівельного сміття дешево вам обійдеться.

Якщо ж перед вами стоїть завдання вивезти більші обсяги будівельних відходів, то для її вирішення найбільше підходить автомобіль «Газон», який відрізняється вантажопідйомністю в 4 тонни. Зазвичай такий спеціальний автотранспорт замовляють після того, як були закінчені роботи з будівництва приватних будинків або під час них.

«Пухто» – спецтехніка для вивезення найбільш великих партій будівельного сміття, яка володіє орними воротами ззаду, завдяки чому завантажувати відходи набагато зручніше і швидше. Контейнер «Пухта», або пункт утилізації та зберігання твердих відходів, має обсяг 27 м3 і може бути спущений прямо на землю для створення кращих умов по навантаженню сміття.

Для експлуатації такої спецтехніки на проїжджій частині або тротуарі замовник повинен отримати дозвіл в районному відділі ГИБДД. Контейнер Пухта дозволяє здійснювати транспортування будівельного сміття у Львові швидко і ефективно.

Переваги правильно організованого І і своєчасного вивезення будівельного сміття

Своєчасне звільнення будмайданчика від сміття дозволить вам істотно знизити витрати на його складування, а також полегшити підвіз нових будівельних матеріалів, спростити роботу будівельників і спецтехніки, які будуть мати очищений простір для виконання своїх безпосередніх обов’язків.

Професійно організований вивіз будівельного сміття Львів дозволить вам налагодити безперервні ремонтно-будівельні роботи і уникнути непотрібних проблем з органами держконтролю. Кваліфіковане вивезення сміття і його утилізація – це одні з пунктів, важливих для забезпечення гарної екологічної ситуації міста, перешкоджання його забруднення, а також скорочення кількості сміттєзвалищ.

Плюси співробітництва з професіоналами

Наша компанія має в своєму розпорядженні всю необхідну спецтехніку, володіє обов’язковими ліцензіями на здійснення вивезення будівельного сміття, а також знає і дотримується всіх визначених законодавством санітарних норм і правил. Ми пропонуємо як великогабаритні контейнери ( «Пухта»), так і транспорт більш компактних розмірів. Всі вони володіють особливими технічними характеристиками, необхідними для транспортування будівельного сміття Львів.

Вартість вивезення будівельного сміття у Львові

Пропонуючи своїм клієнтам вивезення будівельного сміття Львів, наша компанія, звичайно ж, враховує чинні цінові пропозиції в цій сфері ринку. Ми подбали про те, щоб наші замовники могли отримати якісні послуги за розумні гроші. Ознайомитися з цінами ви можете в нашому прайс-листі або зателефонувати за тел .

Наші менеджери не тільки дадуть відповідь на всі виниклі у вас питання, а й допоможуть підібрати найбільш оптимальну для ваших цілей спецтехніку, щоб не потрібно було переплачувати за невикористану вантажопідйомність.