Кожен тип піаніно – спінет, фортепіано, рояль – це габаритний, важкий інструмент, який легко піддається механічним пошкодженням.

Чавунна рама музичного інструменту дуже важка, і деякі фортепіано можуть досягати ваги понад півтонни(Особливо це стосується раритетних інструментів кінця 19 – початку 20 століття). Для того щоб здійснити таку процедуру, як перевезення піаніно, роялів Львів недорого, необхідно не тільки правильно розрахувати габарити інструменту, але і підібрати команду сильних і кваліфікованих вантажників.

Перевезення піаніно Львів: етапи проведення робіт

Насамперед власникам піаніно потрібно зіставити габарити фортепіано з основними «перешкодами», які можуть зустрінься на шляху під час носіння акумулятора: дверні прорізи, сходові прольоти, під’їзна дверь. Наша компанія професіоналів надає послуги транспортування піаніно у Львові з гарантією збереження настільки цінної і вимогливої речі оперативно і недорого.

Незалежно від типу струнного клавішного інструмента, вантаж необхідно правильно підготувати, використовуючи спеціалізовані пакувальні матеріали. Наші вантажники надійно закріплять кришку фортепіано і кришку клавіатури, спеціальними щільними і м’якими ковдрами для перевезення вимогливих вантажів обгорнуть інструмент і зафіксують упаковку за допомогою клейкої стрічки. Такі заходи гарантують цілісність фортепіано і збереження його від будь-яких механічних пошкоджень.

Вага піаніно може варіюватися від 180 до понад 600 кілограм. Тому важливо підібрати оптимальну команду вантажників. Потреба в робочих руках розраховується приблизно 1 людина на 50-70 кілограм ваги. Якщо необхідно перевезти рояль, наша команда надасть послуги професіонала з розбирання інструменту.

Переносити піаніно краще короткими інтервалами не більше 100 метрів. Ставити інструмент на підлогу необхідно м’яко і акуратно, не трясучи його зайвий раз. Переміщати рояль виправдано за допомогою спеціальної платформи на коліщатках.

Якщо вантажоперевезення інструменту – частина загального переїзду, то подібний габаритний вантаж необхідно заносити в автомобіль в першу чергу, щоб у вантажівці було місце для оптимального розташування інструменту.

Переміщення піаніно: основні нюанси

Навантаження/вивантаження піаніно в автомобільний засіб – лише третина справи. Під час транспортування піаніно Львів наша команда  допоможе підібрати оптимальний маршрут для того, щоб інструмент не постраждав на дорогах міста. Ця послуга входить в загальну вартість замовлення «перевезення електронного піаніно Львів недорого», яку допоможуть кожному клієнтові оптимально розрахувати наші уважні менеджери.

Розпланувати маршрут необхідно таким чином, щоб, по-перше, скоротити час у дорозі для вимогливого інструменту, а по-друге, уникнути трясіння при переевезенні.

Виносити фортепіано з кузова вантажного авто рекомендується за допомогою платформи: кожен інструмент незалежно від віку і типу має як мінімум 4 коліщатка, за допомогою яких можна спустити важкий вантаж з похилої поверхні. Під час проведення такої процедури підтримувати інструмент обов’язково.

Підйом піаніно – вкрай делікатний процес, який вимагає не меншої акуратності, ніж навантаження, розбір піаніно в автомобіль для перевезення. Переносити фортепіано рекомендовано короткими дистанціями.

Довірте перевезення улюбленого музичного інструменту команді професіоналів. Ціна послуг Вас обов’язково приємно здивує!