З розвитком технологій змінюється не тільки світ навколо, але і взаємодія з ним. Це проявляється у всіх сферах діяльності людини. Не оминув прогрес і методи транспортування різних вантажів. Хоча основні принципи такелажних робіт були розроблені ще багато століть назад, нове обладнання потребує від свого оператора спеціальних умінь і знань.

Сучасні такелажні роботи – це комплекс заходів з підйому, переміщення та встановлення габаритного обладнання, вага якого перевищує тисячу кілограм. До такого обладнання належить спецтехніка, промислове обладнання, деталі катерів, літаків і ін.

Виконання такелажних робіт відрізняється від звичайного переміщення вантажу тим, що для процесу такелажу необхідне спеціальне обладнання, а не тільки груба сила.

Такелажні послуги

Такелажні послуги у Львові пропонує безліч компаній. Але не всі вони використовують досить якісне і сертифіковане обладнання при транспортуванні вантажу. Необхідно ретельно вибирати компанію, яка буде надавати такелажні послуги, тому що від цього залежить не тільки збереження вантажу, а й здоров’я такелажників.

У договорі про надання такелажних послуг, який укладається між замовником і виконавцем, обов’язково повинно бути прописано, що виконавець гарантує збереження вантажу і персоналу. Наявність договору зі страховою компанією убезпечить Вас від непередбачених обставин.

Яке обладнання необхідне для надання такелажних послуг?

Залежно від того, яку такелажну роботу Львів Вам необхідно виконати різниться такелажне обладнання. У такелажі застосовується великий спектр різних вантажозахоплювальних пристроїв і кріпильних пристроїв.

Простий такелаж має на увазі переміщення вантажу невеликої ваги (сейфи, медичне обладнання, банкомати) і вимагає застосування невеликих інструментів, візків і тросів.

Більш складне обладнання застосовується при виконанні такелажних робіт з переміщення верстатів і іншого промислового устаткування. У таких випадках необхідно складне кріпильне обладнання і автотехніка.

Замовнику необхідно переконатися в сумлінності такелажників. Одним із способів переконатися в професійності виконавця – перевірити сертифікацію на такелажне обладнання. На сьогоднішній день все обладнання, яке використовується для такелажу, проходить випробування перед надходженням у продаж. Наприклад, в нашій компанії  все стропи виготовляються відповідно до стандартів (НПАОП 0.00-1.01-07, ДСТУ Б В.2.8-10-98) та мають відповідну документацію згідно з директивою ЄС. Те ж стосується і іншого устаткування, яке пропонує наша компанія у Львові. Такелажники, які співпрацюють з нами піклуються про безпеку своїх працівників і клієнтів. Наша компанія надає підтримку і обслуговування устаткування, яке можна купити в нашому магазині.

Що повинна зробити компанія-виконавець перед виконанням вантажно-розвантажувальних робіт?

Будь-яка компанія, яка відповідально ставиться до виконання такелажних робіт відправить свого фахівця ознайомитися з місцем проведення робіт для складання плану. Вкрай важливо забезпечити фахівцю доступ до всього, що йому буде необхідно для роботи.

Перед початком переміщення вантажу настає важливий етап – упаковки. Грамотне закріплення всіх елементів забезпечує їх збереження під час транспортування.

Переміщення самого вантажу може зажадати застосування спеціального обладнання. Такелажна компанія повинна заздалегідь узгодити терміни з замовником, для правильного планування графіка робіт.

такелажные работы в городе харьков

Такелажні роботи – це не тільки демонтаж і переміщення вантажу, а й його зворотна збірка в робочий стан. Якщо вантаж уже доставлений Вам заздалегідь, Ви можете домовитися з такелажною компанією про його встановлення.