Будівельне сміття – це та частина відходів, яка залишається після ремонту будь-якого приміщення або квартири. Відповідно до закону, власник квартири повинен утилізувати таке сміття самостійно, а не за рахунок державних комунальних служб. Але оскільки можливість зробити це самому є не у всіх, власник звертається в компанії, які надають послуги з вивезення та переробки будівельного сміття.

Особливості утилізації будівельного сміття

Багато хто вважає, що комунальні служби повинні займатися вивозом будь-якого сміття незалежно від його габаритів і походження. Про це свідчить хоча б той факт, що близько сміттєвого контейнера практично в кожному дворі багатоповерхівок можна побачити старі дивани, телевізори, двері і навіть холодильники. Насправді, і це прописано в законі, комунальники вивозять тільки побутове сміття, до якого відноситься скло, харчові рештки, папір, тара і інше дрібне сміття. А ось все, що залишається після ремонту або переїзду в іншу квартиру, власник повинен утилізувати сам.

Існує три категорії будівельного сміття:

 1. Великогабаритне сміття.
 2. Пакувальна тара від будматеріалів і їх використані частини, наприклад, бита цегла і шматки металу.
 3. Вторинний матеріал, який пов’язаний з обробкою приміщення.

Будівельні відходи вивозяться в спеціальне місце, причому за звалище необхідно заплатити. Але набагато зручніше звернутися до посередників, які повністю візьмуть на себе зобов’язання з вивезення будівельного сміття Львів та зроблять все швидко.

Як вибрати компанію для вивозу сміття у Львові?

На сучасному ринку багато компаній, в яких можна замовити вивезення будівельних відходів. Як вибрати компанію, яка б зробила це не тільки за прийнятною ціною, але і якісно виконала всі роботи – питання дійсно важливе. Адже нікому не хочеться, щоб терміни зривалися, або після укладення договору з’являлися нові витрати.

Перш за все, потрібно уточнити про наявність ліцензії у компанії. Як і в будь-який інший сфері корисно ознайомиться з відгуками про діяльність фірми. Багато важливих аспектів або питання просто можуть не прийти в голову на першому етапі, особливо якщо раніше з вивезенням будівельних відходів стикатися не доводилося. А у відгуках можна знайти поради та підказки.

Обов’язково потрібно звернути увагу на досвід компанії в цій сфері. Чим довше компанія на ринку, тим налагоджений механізм роботи, та й у випадках форс-мажору досвідчені співробітники будуть діяти швидше і впевненіше.

Наявність спеціальної техніки для вивезення сміття Львів – не менш важливий момент. Вивіз будівельного сміття одним контейнером зручніше і вимагає менше часу, тоді як за відсутності великогабаритної техніки перевозити сміття потрібно буде в кілька етапів.

Як розраховується вартість послуги з вивезення будівельних відходів?

За основний параметр, що впливає на кінцеву вартість послуги, береться обсяг відходів будівельного сміття. Залежно від цього буде замовлятися спеціальна машина маленької або великої вантажопідйомності.

Окремо оплачується дорога до адреси клієнта, а потім і до місця звалища. Необхідно заплатити і вантажникам, якщо їх допомога знадобитися при вивезенні будівельного сміття Львів. Утилізація – теж платна послуга, кожен кубометр відходів оплачується окремо.

Деякі компанії пропонують акції та додаткові безкоштовні послуги. Знижки пенсіонерам або вивезення сміття Львів за низькими розцінками в нічний час – такі пропозиції можна зустріти на сайтах великих фірм. Тому перш ніж вибрати оптимальний варіант за ціною, краще зв’язатися з кількома компаніями і дізнатися їх пропозиції.

Особливості вивозу будівельного сміття

Беручи до уваги те, що сміття може бути різних розмірів і різної ваги, аж до декількох тонн, питання про його вивезення може вирішуватися декількома способами. Наприклад, якщо у Вас зібралося звичайне побутове тверде сміття, то для його вивезення не потрібно якихось спеціальних засобів. Досить просто все помістити в пакет і віднести в бак, який призначений спеціально для твердих побутових відходів (ТПВ).

Як вивезти великий обсяг сміття?

Буває, що після ремонту або при переїзді скупчуються просто гори сміття, які необхідно терміново ліквідувати. Але як це зробити, якщо немає спеціального транспорту, обладнання або елементарної тари? У цьому випадку буде найкращим варіантом викликати професіоналів з вантажного таксі. Надані працівники зроблять прибирання, навантаження та вивезення сміття Львів якісно і швидко.

Щоб робота була зроблена на відмінно, майстри своєї справи турбуються про безпеку та якісне виконанні поставлених завдань. Все сміття буде занурене в самоскид або контейнер і відвезене на переробний завод або полігон для відходів. Для вивезення невеликого обсягу сміття можна замовити «Газель», куди робітники акуратно і швидко занурять будівельне або побутове сміття.

Вивіз сміття з будівельних майданчиків та іншої території

Вивезти сміття з дитячих, торгових або будівельних майданчиків, очистити заводську територію можна, звичайно, і своїми силами, але для такої роботи потрібно наступне:

 • Різні пристосування, інструменти та обладнання;
 • Тара, в яку буде складатися відходи перед вивезенням;
 • Відповідний для такої справи транспорт;
 • Документ, що дозволяє в’їзд на полігон.

Звичайно, можна вивезти непотріб в лісосмугу, скинути в річку або в яр, але в цьому випадку доведеться заплатити грошовий штраф і не маленький. І везти все сміття у відведений для цього місце. Щоб уникнути непотрібних клопотів і щоб позбавити себе від зайвих нервових переживань, краще звернути до професіоналів. У короткі терміни досвідчена фірма все прибере і вивезе відходи в будь-якому масштабі і будь-якого класу небезпеки.

Вивіз промислового сміття

Якщо стару шафу можна, наприклад, розібрати і спалити, дихаючи при цьому їдким димом, то з промисловими відходами так вчинити не можна. Промислове сміття – це великий обсяг сировини, що залишилася, здатної завдати людському здоров’ю шкоду. Так як же бути з такими відходами? Тверде, газоподібне і рідке промислове сміття утилізується лише фахівцями, які мають спеціальний документ на проведення таких робіт, які знають класифікацію подібного сміття, правила управління і поводження з ним. Вони забезпечать повну безпеку при знешкодженні, перевезення та утилізації.

Звертаючись до компанії з подібним проханням, Ви одним разом вирішуєте всі питання: юридичні, транспортні та фізичні. Оскільки компанія всі питання вирішує сама. Надаючи комерційним підприємствам або населенню необхідний транспорт – навантажувачі, самоскиди або сміттєвози, а також працівників і устаткування, компанія тим самим забезпечує швидке навантаження непотрібного мотлоху і його вивезення на полігон.

Вам потрібен терміновий вивіз будівельного сміття Львів? Тоді без фахівців не обійтися. Викликані Вами фахівці проведуть всі необхідні роботи організовано і швидко, а кожен етап поставленого завдання будуть відслідковувати відповідальні люди. Узаконена діяльність фірми, наявність свого автопарку, досвідчені і навчені працівники, набір контейнерів від 8 до 27 метров³ дозволяє проводити роботи будь-якої складності.

Не знаєте, як позбутися від небезпечних, шкідливих залежаних побутових відходів або будівельного сміття? Тоді Вам точно не обійтися без команди професіоналів, які допоможуть з вирішенням Вашої проблеми.

Що робити зі сміттям після демонтажу?

Згідно з чинним законодавством, будівельні відходи неприпустимо викидати в контейнери для побутових відходів. Для цього потрібно використовувати особливий порядок, який, як правило, передбачає використання окремого контейнера, куди і викидають різні відходи.

Вивіз сміття після демонтажу

Актуальність вивезення сміття

Найбільш актуальним варіантом є вивезення сміття Львів після демонтажу, так як цей процес передбачає виникнення максимальної кількості непотрібних:

 • елементів обробки і стін;
 • шматків меблів і гарнітури;
 • шматків фурнітури;
 • упаковки.

Перераховувати можливо протягом тривалого часу. Проте, суть, ймовірно, зрозуміла і кожен уявляє собі як, виконується демонтаж і вивіз будівельного сміття Львів після демонтажу будівлі.

Актуальність цього сервісу полягає в тому, що здебільшого своїми можливостями з цим процесом не впоратися. Звичайно, гіпотетично можливо мати власну Газель або подібне авто і самостійно зайнятися транспортуванням до звалищ. Проте, очікувані трудовитрати і трудомісткість як така є надмірно високими. Якщо порівнювати з можливістю скористатися сприянням професіоналів.

Особливість професійних послуг

Слід зрозуміти, що під професійною допомогою тут мається на увазі не просто сприяння компанії, яка вважає себе номінально-професійною. Такі фірми теж мають формальну атрибутику для роботи:

 • сайт;
 • достатній штат;
 • зареєстрована назва;
 • офіційну документацію.

Професіоналізм послуг, що надаються, визначається і їх якістю. Мова йде не тільки про демонтаж і вивіз будівельного сміття Львів після нього, але про таку організацію робіт, яка є орієнтованою на зручність клієнтів і виконання всього процесу оптимальним чином в стислі терміни.

Передбачається:

 • фіксована вартість – вказується в угоді заздалегідь, не змінюється в подальшому;
 • оперативність – контейнер подається протягом 2-х годин, практично після заявки;
 • точність – незалежно від зовнішніх умов і факторів послуга надається в потрібний період;
 • додатковий сервіс – наприклад, вантажники, які перетягують ТПВ або будівельні відходи.

Крім цього скажімо про обсяг робіт, який для професійної фірми не має істотного значення. Якщо мова про вивезення непотребу після демонтажу будівлі, то і таке можливо, завдяки налагодженій логістиці, достатній кількості ресурсів і ряду інших параметрів, які відрізняють професіоналів від дилетантів.

Варіативність послуги

Крім цього слід додати про можливість вибрати потрібне і не переплачувати додатково. Завдяки наявності різної спецтехніки не важко підібрати такий контейнер, який відповідає вимогам цього клієнта і ніякого іншого.

Адже очевидно, що демонтаж підлоги в квартирі і вивезення сміття Львів після цього потребують мінімальних витрат. Тут в нагоді компактний контейнер, а перенесення відходів виконується господарем або обробниками. Головне в такому варіанті – оперативність, тобто подача техніки вчасно.

Інша справа, коли виконується демонтаж будівель, вивезення сміття в такому варіанті – тривалий процес. Тут потрібно якісно виконати вантажні роботи, забезпечити своєчасну подачу потрібної кількості техніки і, ясна річ, одним контейнером не обійтися. При цьому також потрібно, щоб всім цим керував грамотний менеджер, а не керуючий, який не консолідує процеси в цілісну і гармонійну структуру.

З цього зрозуміло, що кваліфіковані компанії надають клієнтам потрібне їм і нікому іншому. Таким чином клієнти не переплачують і отримують оптимальний для себе варіант. Наприклад, після демонтажу стін вивезення будівельного сміття Львів в день звернення.

Перш ніж користуватися послугою, краще проконсультуватися з фахівцями компанії. Особливо якщо має бути демонтаж будинку та вивезення сміття потребуватиме ресурсів і деякої підготовки. Грамотні фахівці завжди можуть надати своїм клієнтам необхідне сприяння і актуальні відомості щодо виконання всього спектра пропонованих робіт.

Вивіз сміття з вантажниками

У побутовому плані вивезення сміття Львів прекрасно всім нам знайоме, проте як вчинити, коли в ході ремонту у вас накопичилася значна кількість набитих сміттям мішків? Замовити послугу вивезення сміття з вантажниками. У нас часто замовляють подібні послуги за запитом “вантажники сміття”.

Закінчуєте ремонт квартири, купили нові меблі або вирішили встановити нові двері?

Особливості вивозу будівельного сміття з вантажниками

У подібних ситуаціях не обійтися без такої послуги, як вивіз будівельного сміття Львів з вантажниками. Це досить важка робота, яка вимагає відповідної організації. До того ж, дуже часто в новобудовах перший час не працюють ліфти, і доводиться вручну зносити з верхніх поверхів висотних будинків різні важкі предмети, серед яких можуть бути залишки будівельних сумішей, шматки бетону, демонтовані перегородки та інші післяремонтні відходи. Тому, вивезення сміття, ціна якого в даному випадку буде залежати від поверховості, повинно здійснюватися фізично міцними вантажниками і з використанням спеціальних пристосувань для перенесення важких предметів в умовах обмеженого простору під’їздів.

Певні труднощі можуть виникати і при необхідності здійснити вивезення дивана або інших габаритних елементів старих меблів, які не поміщаються в вантажний ліфт. Для знесення габаритних предметів потрібна особлива кваліфікація вантажників і досвід здійснення таких робіт.

Ціна вивезення сміття

Вартість послуг з вивезення сміття з квартири або офісу залежить таких складових:

 • Необхідності здійснювати демонтаж будівельних елементів (наприклад, розбирати перегородки);
 • Необхідність здійснювати винос великогабаритного сміття;
 • Вивіз сміття Львів без використання ліфту;
 • Тонажність автомобіля, необхідного для вивезення;
 • Необхідність здійснювати упаковку сміття. Якщо замовник виробляє самостійну упаковку, то ящики або мішки повинні мати допустиму вагу.

При складанні кошторису різних ремонтних робіт в ньому обов’язково повинна вноситися вартість послуг з вивезення будівельного сміття Львів.

Вивіз сміття – контейнер та інше обладнання

За існуючими нормами будівельне сміття не може викидатися в прибудинкові баки і повинно вивозитися в спеціально відведені для цього місця. Для цього необхідний спеціальний транспорт, який здійснює вивіз сміття, контейнер 8 м3, коробки і мішки для складування. Компанії, що надають такі послуги, виконують весь комплекс робіт, починаючи з упаковки сміття і закінчуючи його вивезенням на спеціально відведені полігони. Це дає можливість швидко і недорого здійснити вивезення сміття або старих меблів з квартир, офісів та інших приміщень.

Замовити вивезення сміття

Замовити весь комплекс послуг з вивезення будівельного сміття Львів можна в спеціалізованих компаніях. При оформленні замовлення менеджер такого підприємства проконсультує по всім питанням, пов’язаним з цим процесом, допоможе підібрати оптимальний автомобіль за вантажопідйомністю, а так само розповість про додаткові послуги. Найбільш зручним автомобілем при вивезенні сміття з квартир, як показує практика, є Газель. Ці машини мають відповідну тоннажність і відрізняються гарною маневреністю на міських вулицях. Якщо ж сумарна вага сміття вище вантажопідйомності Газелі, то вибирають більш потужні вантажівки самосвального типу.

Вивіз будівельного сміття у Львові

Вивіз будівельного сміття Львів, в першу чергу-великогабаритного (ВГС), найбільш затребувана послуга у Львові в будь-який сезон року. Львів – місто,  що інтенсивно розвивається і обсяги виробленого будівельного сміття або промислових відходів тільки ростуть як в цілому по місту, так і у окремих організацій. Але при цьому, якщо одному підприємству достатньо одного накопичувального бункера в тиждень, то великій будівельній організації може знадобитися до декількох десятків великих сміттєвих контейнерів.

Наша компанія має в своєму розпорядженні контейнери різних обсягів і в великих кількостях. Кожен клієнт може замовити вивіз будівельного сміття у Львові в тій кількості сміттєвих контейнерів, який необхідний! Будівельне сміття вивозиться строго за узгодженим із замовником графіком в будь-яку з трьох змін: з 6 до 16, з 16 до 22 і з 22 до 6 годин.

Наша компанія докладає всіх зусиль для того, щоб зробити свої послуги максимально якісними. Свій автопарк спецмашин і сучасне обладнання, досвідчений колектив, перевірені часом технології, різнооб’емні контейнери, робота за договором, неухильне дотримання чинного законодавства – все робиться для найвищих стандартів з надання послуг вивезення сміття Львів. Ставши нашим клієнтом, ви повністю вирішуєте проблеми будівельних відходів!

Велика кількість контейнерів дозволяє нам запропонувати потенційним замовникам для економії витрат, зменшення площ, зайнятих під накопичення великогабаритного сміття ви можете замовити оренду сміттєвого контейнера, об’ємом від 8 до 31 куб.метрів.

Послуги з вивезення будівельних відходів надаються цілодобово!

Вивіз будівельних відходів або грунту можливий самоскидами з вантажопідйомністю від 10 до 16 тонн і об’ємом кузова від 8 до 12 кубічних метрів!

Ще один важливий аспект – правильний підбір контейнера, їх кількість, час надання послуг, спосіб оплати. Та все це при правильному підборі варіантів може дати істотну економію витрат на утилізацію відходів.

Більш докладно про те, як реально заощадити ви можете дізнатися, замовивши у нас безкоштовну консультацію про оптимізацію витрат. Правильно проведена оптимізація, як ми вже не раз говорили, допоможе вам заощадити до 25% витрат на вивезення сміття у Львові.

Поширені запитання

Яку техніку Ви використовуєте для вивезення великогабаритного сміття?

У нас є власний технопарк великовантажних автомобілів та міцних контейнерів великого об’єму (8м3, 20-28м3).

У який час ви здійснюєте вивіз сміття?

Вивіз сміття нашою організацією здійснюється цілодобово, охоплення – Львів та область.

Чи можливе у вас термінове вивезення сміття?

Так, звичайно можливий, при складанні заявки ви повідомляєте нам необхідний час подачі машини і ми підбираємо найбільш зручний для вас варіант.

Мені необхідно вивезти будівельне сміття з квартири, чи є у вас вантажники?

Так, досвідчені вантажники з професійним спорядженням